info@mavimarket.com +90 (212) 479 25 25

Hakkımızda

2005 Yılında faaliyete başlayan mavimarket.com, sadece kendi üretmiş veya ithal etmiş olduğu ürünlerin direkt ve aracısız olarak satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Mavi Market satışa sunduğu tüm ürünlerin garantisini, kendisi distribütör firma olarak bizzat vermektedir. Bununla beraber şirketimiz istanbul içine ücretsiz servis bakım hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, kendi dalında dünyanın en meşhur markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır veya kendi özel üretimi olan ürünlerini çeşitli ve Avrupa standartlarındaki test aşamalarından geçirim satışa arz etmektedir.

Mavi Marketin temel ilkesi; Bir ürünü, aracısız olarak direkt üreticiden tüketiciye buluşturmak olmuştur. Uzun yılların verdiği deneyimle, bir çok yüksek kaliteli ürünü en hesaplı fiyattan müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

Mavi Market müşterilerine 4 temel avantaj sağlamaktadır.

  1. Fiyat avantajı
  2. Kalite Avantajı
  3. Servis Avantajı
  4. Teslimat Avantajı

 

 

 

Mavi Marketin 2017 yılı ile temel ürün yelpazesi, ofis makineleri ve bu makinelere ait sarf malzemelerinden oluşmaktadır. Bunun yanında mavi market her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte olup, anne bebek ürünleri gibi sektörlere de girmeyi başarmıştır.

Saygılarımızla

Mavi Market